ebook Pani Noc
4.44 / 5.00 (liczba ocen: 108711)

Pani Noc

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Nocni Łowcy z Los Angeles są głównymi bohaterami powieści „Pani Noc”, pierwszej odsłony najnowszego cyklu Cassandry Clare zatytułowanego „Mroczne Intrygi”, kontynuacji bestsellerowej serii „Dary Anioła”.

Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w „Mieście Niebiańskiego Ognia”, po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć.

Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce…

Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark – uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty – zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo – i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny? I czy faerie naprawdę na to pozwolą?

Oto rozdzierające serce wprowadzenie do nowej serii Cassandry Clare, „Mroczne Intrygi”, wciągająca gra pozorów, pełna magii i obfitująca w przygody Nocnych Łowców.

Pani Noc od Cassandra Clare możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Złem zła nie uleczysz. wręcz przeciwnie powiększysz swoje cierpienia.
Pragniemy tego, czego nie możemy mieć, ale kochamy tych, którzy okazują nam serce.
Bohaterami nie zawsze są ci, którzy wygrywają. Czasami są nimi ci, którzy przegrywają, ale nie poddają się i nadal walczą. To właśnie czyni ich bohaterami.
Powiedzenie, że miłość jest zakazana, nie zabija uczucia. Umacnia je.
Istnieje różnica między złamanym sercem a zdruzgotaną duszą.
Nikt nigdy nie jest czarnym charakterem we własnej historii.
Najokrutniejsi bywamy dla tych, którzy najbardziej przypominają nam nas samych.
Twoje miejsce jest tam, gdzie jesteś kochany.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciąg dalszy Darów Anioła. Tak jak wcześniejsze pozycje serii czyta się przyjemnie. Fabuła wciąga i mimo że świat nie jest nowy, są w nim ciekawe postaci: Anioły i demony, Ferie i Czarownicy, Dzieci Nocy i Likantropy. Ci który spodziewają się dalszych losów głównych bohaterów Darów Anioła się zawiodą. Akcja toczy się 5 lat później i głównymi bohaterami są dzieci z Darów Anioła.

Warto zerknąć