ebook Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Tom I
5 / 5.00 (liczba ocen: 2) Ilość stron (szacowana): 247

Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Tom I
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 14.25
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
15.60 złpremium: 10.06 zł Lub 10.06 zł
19.44 złpremium: 12.54 zł Lub 12.54 zł
14.25 zł Lub 12.83 zł
14.50 zł
15.16 zł Lub 13.64 zł
13.06 zł
13.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (18)
Inne proponowane

Pierwsza część wielokrotnie ekranizowanej, fascynującej powieści przygodowej, zaliczanej do klasyki gatunku science fiction. Kto odważy się wejść na pokład „Nautilusa” i razem z kapitanem Nemo zanurzyć się w pełen dziwów morski świat?

Nowy Jork, rok 1867: profesor Aronnax wsiada na pokład fregaty, okrętu amerykańskiej marynarki wojennej, w celu asystowaniu przy polowaniu na olbrzymiego narwala, którego agresywność wobec różnych statków niepokoi armatorów na całym świecie. Po długim pościgu fregata nareszcie napotyka potwora i zbliża się do niego, ale spotkanie z nim przebiega źle: po krótkim stawianiu mu czoła, uczony spada do morza w towarzystwie jego sługi Conseila i harpunnika Neda Landa. Chroniąc się na grzbiecie domniemanego narwala, trzej ludzie szybko stwierdzają, że nie chodzi tu o żadne zwierzę, ale o ogromny aparat ze stalowej blachy. Wciągnięci do wewnątrz, stają przed obliczem zagadkowego kapitana Nemo, który zaprojektował i zbudował tę nadzwyczajną łódź podwodną, ochrzczoną mianem „Nautilus”.

Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Tom I od Jules Verne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć