ebook Nikomu nie ufaj
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 92) Ilość stron (szacowana): 508

Nikomu nie ufaj
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.44
Audiobook - najniższa cena: 27.27
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
22.44 zł Lub 20.20 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
28.00 zł
22.54 zł
23.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Młody funkcjonariusz ABW wpada na trop afery, sprowadzając na siebie wielkie niebezpieczeństwo. Są takie tajemnice, które nie powinny zostać odkryte. Nigdy…

Marek, młody i obiecujący funkcjonariusz ABW, otrzymuje z pozoru rutynowe zadanie. Podczas jego wykonywania wpada na trop afery i sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. W jednej chwili z myśliwego zmienia się w zwierzynę. Zapolują na niego przestępcy i zdrajcy, których łączą nie tylko ciemne interesy, ale pewne tajemnicze wydarzenia grudniowej nocy sprzed piętnastu lat.
Marek z przerażeniem uświadamia sobie, że może liczyć tylko na siebie, a klucz do nierozwikłanej zagadki spoczywa w jego rękach. Wie o tym jednak ktoś jeszcze... Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Od plaż Bałtyku, poprzez Warszawę, aż po mazurskie bezdroża toczy się brutalna gra, której stawką jest ludzkie życie. W tym gronie nie ma przyjaciół, każdy może okazać się wrogiem. W świecie skorumpowanych polityków, bezlitosnych funkcjonariuszy służb specjalnych i ludzi mafii narkotykowej obowiązuje tylko jedna zasada: nikomu nie ufać.

Nikomu nie ufaj od Wojciech Wójcik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć