ebook Czego najbardziej żałują umierający
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 1166)

Czego najbardziej żałują umierający
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.09
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
23.08 zł
25.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

A ty, czego byś żałował przed śmiercią?

Nigdy nie jest za późno na zmiany.

Po latach niesatysfakcjonującej pracy Bronnie Ware postanowiła odmienić swój los. Znalazła pracę w opiece paliatywnej. Rozmowy z umierającymi zupełnie ją odmieniły. Dzięki nim odnalazła spokój i sens życia. Zrozumiała, że szczęście zależy wyłącznie od nas samych, a nasze wybory mają wpływ na to, czy odejdziemy spełnieni i szczęśliwi.  Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z innymi.

Czego najbardziej żałują umierający to książka, która daje nadzieję, uczy współczucia, pokazuje, jak żyć pełnią życia  i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Czego najbardziej żałują umierający od Bronnie Ware możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Konieczność pogodzenia się ze śmiercią kogoś bliskiego to wielkie wyzwanie. To zmienia człowieka.
Wszyscy jesteśmy plastyczni, łatwo dajemy się kształtować. Chociaż możemy myśleć samodzielnie i sami decydować o tym, jak chcemy żyć, środowisko wywiera na nas ogromny wpływ. Robi tak, dopóki nie zaczniemy patrzeć na życie z innej perspektywy, bardziej świadomie.
Wielu umierających myśli także o tym, co im nie pozwoliło osiągnąć spełnienia. Żeby je osiągnąć, trzeba dążyć do prostoty. Trzeba też przestać szukać potwierdzenia własnej wartości w rzeczach materialnych.
Samotność to nie brak innych ludzi. To brak zrozumienia i akceptacji. Miliony ludzi z całego świata doświadczają jej w tłumie.
Podobno więcej wysiłku wkładamy w to, żeby uniknąć cierpienia, niż żeby zrobić sobie przyjemność Dopiero kiedy ból staje się nie do wytrzymania, znajdujemy odwagę, żeby coś zmienić.
Patrzę na ludzi młodszych ode mnie. Są tak zajęci i zabiegani, że nie mają czasu dla siebie i rezygnują z tego, co lubią. W końcu zapominają, kim są. A gdyby spędzali choć odrobinę czasu z przyjaciółmi, pamiętaliby, jacy byli, zanim zostali rodzicami albo dziadkami.
Nie ma nic złego w tym, że człowiek kocha swoją pracę i że chce się jej poświęcić. Ale życie nie składa się tylko z tego. Ważna jest równowaga, zachowanie równowagi.
Człowiek wielu rzeczy nie mówi dlatego, że jest zbyt dumny, z lenistwa albo ze strachu przed odwetem albo upokorzeniem. Szczerość często wymaga odwagi...
Ale lekcje, które mają nam pomóc, niekoniecznie są przyjemne.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć