ebook Wstań - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Wstań - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 23.85
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
29.00 zł
34.90 zł
23.85 zł
29.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ksiądz Pawlukiewicz o kryzysie, powstawaniu z upadków i słabości na drodze do bycia świętym. Humor i anegdota, i oczywiście trudne pytania, które będą do nas wracać długo po wysłuchaniu konferencji.

„Nie można być trochę świętym. Nie można «próbować» być świętym. Bądź bezczelny, chciej życia na 100%!
Nie jesteś z tego świata... i Twoje serce wie o tym od zawsze. Ty sam – często o tym zapominasz. Jak więc przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś, i jak powstać, aby Twoje życie przynosiło najlepsze owoce? Miej odwagę zawalczyć o niebiańskie rozkosze!” – ks. Piotr Pawlukiewicz

Świętość to nie nuda i przeciętność. To szalona gorliwość o życie najlepsze z możliwych! Jeśli czujesz, że nie jesteś szczęśliwy, odpowiedz sobie – naprawdę o to walczysz? I nie ma znaczenia, ile razy upadniesz – bo zawsze możesz wstać. I nie ma znaczenia, jak trudne emocje Ci towarzyszą – bo chodzi o to, jaką podejmiesz decyzję. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim!
Konferencje, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa, inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na Twojej drodze do bycia tym, kim powołał Cię Stwórca. Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla ks. Piotra barwny sposób, pełen humoru, krótkich anegdot i trudnych pytań, które wiercą nasze serca jeszcze długo po ich wysłuchaniu.

Kiedy jesteś najbardziej sobą? Czy świętość to nieskazitelność? Skąd czerpać siłę, aby się podnieść? Po co kłócić się z Bogiem? Skąd masz wiedzieć, czego chcesz naprawdę? Na jakie dwie choroby zapadł świat? Próbę odpowiedzi na te inne pytania podejmuje ks. Piotr Pawlukiewicz.
Do audiobooka dołączony jest plik PDF zawierający krótkie wprowadzenie od autora.

Wstań - audiobook od Piotr Pawlukiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć