Ucieczka z raju
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.98 / 5.00
liczba ocen: 555
cena polecana: 21.76
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.90 złpremium: 16.74 zł
21.76 zł
23.72 zł
27.90 zł
27.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.60 zł
22.31 zł
23.12 zł
23.38 zł
23.72 zł
25.11 zł
25.11 zł
25.50 zł
27.90 zł
Opis:

Połowa XXIV stulecia. Ludzkość po skolonizowaniu niemal dziesiątej części Ramienia Oriona trafia na obcą cywilizację. Wybucha wojna totalna o podbój nowego terytorium i całkowite unicestwienie wroga.

Na jednej z ewakuowanych pośpiesznie planet zrehabilitowany kapitan Święcki toczy swoją prywatną wojnę o ocalenie jak największej liczby ludzi. Kolonia na Delcie Ulietty kryje jednak o wiele większą tajemnicę, która być może pozwoli odmienić losy całej wojny.

„«Łatwo być Bogiem» to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki” – Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula

„W «Polach dawno zapomnianych bitew» Robert J. Szmidt wykazał się niezwykle bogatą wyobraźnią, opowiadając swoją historię z ogromnym wdziękiem i oryginalnością. Szczerze polecam” – Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula

„Wartka opowieść o skorumpowanej załodze kolapsarowca, która eksplorując kolejne wrakowiska, odkrywa więcej, niżby chciała... Tak zaczyna się ta wciągająca lektura” – Jack Campbell, autor bestsellerowego cyklu „Zaginiona Flota”

Ucieczka z raju od Robert J. Szmidt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Po prostu godziwa rozrywka na wysokim poziomie. Podoba mi się wszystko. Dopracowane tło, pełnokrwiste postacie, elementy sensacji i momenty refleksji. Wymieszane w idealnych proporcjach daje koktajl smakowity i treściwy.

  • Awatar

    Bardzo zgrabna kontynuacja, systematyzująca dotychczasowe opowieści z tego świata ("Kuźnia" została przypisana do konkretnego czasu). Jest szybka akcja, są bohaterowie, których losem czytelnik się może przejmować, a także przeciwnicy, których można z czystym sumieniem nie lubić i życzyć sobie, by ponieśli klęskę (jeśli nie w tym, to w kolejnym tomie). I jest rozszerzona perspektywa, mnóstwo odcieni szarości, większe dobro i mniejsze zło - czyli naprawdę warto przeczytać.

Inne proponowane
Warto zerknąć