ebook Dom tysiąca nocy
3.23 / 5.00 (liczba ocen: 13) Ilość stron (szacowana): 178

Dom tysiąca nocy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Wydawca:  Wisła Story
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.60
Audiobook - najniższa cena: 32.14
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
26.60 zł Lub 23.94 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.60 zł
26.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pełna południowego temperamentu opowieść o nieoczekiwanym związku dojrzałej kobiety i osiemnastoletniego chłopca. „[powieść] szalenie zmysłowa. Przepiękny pean na cześć życia” – „Dziennik literacki”

Malwina przyjeżdża do Włoch, by zacząć nowe życie. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże jej uporać się z tragedią, której niedawno doświadczyła. Jej nowym domem staje się willa należżąca do Carli Russo – dojrzałej kobiety, niegdyś bezkompromisowej rewolucjonistki, uwikłanej w terrorystyczną działalność Czerwonych Brygad. Talent literacki
i wyobraźnia wnuka Carli – Brunona, skłaniają obie bohaterki do zmierzenia się z trudną przeszłością. W śródziemnomorskiej scenerii malowniczego Sorrento ożywają tłumione uczucia, a słońce skutecznie leczy rany z przeszłości, przywracając wiarę w piękno i bogactwo życia.

„Wrażliwe pisarstwo wysokiej próby” – Olga Tokarczuk

„Proza finezyjna, proza skrojona z klasą” – Jarosław Czechowicz, Krytycznym okiem

Dom tysiąca nocy od Maja Wolny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć