ebook Dasz radę, Nataszo
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 213)

Dasz radę, Nataszo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.04 zł
22.32 zł Lub 20.09 zł
23.62 zł
18.90 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (17)
Inne proponowane

Kontynuacja powieści „Jeszcze raz, Nataszo”, którą pokochały czytelniczki w całej Polsce. Nikt nie może być gwarantem twojego szczęścia. Szczęście jest w Tobie… Natasza rozpoczyna kolejny rozdział w swoim życiu. Ale czy los pisze dla niej szczęśliwe zakończenie?

Po rozliczeniu z przeszłością bohaterka załamuje się. Jest samotna, nie ma siły, by zmobilizować się do działania. Kiedy jest o krok od powrotu do nałogu, otrząsa się z marazmu. Postanawia nie zostawiać przyszłości w rękach losu i zawalczyć o siebie. Rzuca się w wir pracy, zakłada fundację, która ma pomagać kobietom. Skleja połamane życie: odnajduje dawne znajome, nawiązuje nowe przyjaźnie. Jednocześnie będzie jednak musiała odpowiedzieć sobie na pytania: Czy związek z eksmężem może się udać? Czy warto dwa razy wchodzić do tej samej wody?

Dasz radę, Nataszo od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Drugi tom serii Jeszcze raz, Nataszo opowiada historię kobiety, które zaczyna kolejny rozdział w swoim życiu. Sama, bez męża, już po rachunku sumienia, który zrobiła w pierwszym tomie.

Natasza, znana z pierwszego tomu, nie umie sobie poradzić z własnym życiem, czuje się samotna, nieszczęśliwsza, nic jej się nie chce. Myślała, że będzie dużo łatwiej żyć bez drugiej osoby. Walczy ze swoim nałogiem, ale czuje powoli, że jest na granicy i jeśli ją przekroczy, to będzie z nią naprawdę bardzo źle. Natasza znajduje w sobie siłę i podnosi się do pionu, ba! nawet zakłada fundację dla kobiet, rzuca się w wir pracy, jednocześnie mamy szansę poznać losy jej dawnych koleżanek (znanych z pierwszego tomu).

To mantra Nataszy, którą powtarza sobie do znudzenia, ale która niejednokrotnie pomaga jej w życiu, gdy dochodzi do ściany i nie ma na nic siły. Co ciekawe w drugim tomie niespodziewanie pojawi się Pan Ex-Mąż. Jak zachowa się Natasza po takim czasie i czy wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?

Drugi tom nie trzymał mnie już tak mocno w napięciu jak pierwszy, co nie znaczy, że mi się nie podobał. Jest po prostu inny, bardziej optymistyczny. Uważam, że książka niesie za sobą mega duże przesłanie dla kobiet rozpoczynających nowy etap w swoim życiu. Natasza walczy o samą siebie każdego dnia i mimo porażek i trudnych chwil podnosi się i zaczyna znów od nowa. Drogie Kobietki, czy to nie tak powinno właśnie być? ta książka daje dużego kopniaka do działania dla nas, do przemyślenia własnego życia. Zakończenia spodziewałam się innego, choć wiele czytelniczek będzie zadowolonym z takiej wersji.

Myślę, że seria książek spodoba się osobom, które lubią czytać książki obyczajowe. Według mnie skierowana jest idealnie dla takich kobiet jak ja, czyli koło czterdziestki i pokazuje, że życie wciąż się dalej toczy i nie wolno odpuszczać z niczym ani na krok.

Ocena: 4/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć