ebook Długi weekend
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 315) Ilość stron (szacowana): 482

Długi weekend
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.12
wciąż za drogo?
27.12 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kilka dni w opustoszałym mieście, czyli drugi tom kryminalnego cyklu z sympatycznym komisarzem Nemhauserem! Warszawa, wiosna, w życiu komisarza mogą nastąpić zmiany... Kiedy znany ekolog ginie w wypadku, nic nie wskazuje na morderstwo. Cała Polska przygotowuje się do długiego weekendu, wszyscy żyją zbliżającym się wyjazdem. Ale nie komisarz Nemhauser, który tym razem nigdzie się nie wybiera. Musi bowiem zostać z dziećmi, a jego żona Paula wyjeżdża do Amsterdamu, by tam wziąć udział w szkoleniach, przejść testy i stoczyć ostateczną bitwę o atrakcyjną posadę. Nudę zbliżającego się weekendu w opustoszałym mieście przerywają kolejne wydarzenia. Do restauracji, w której gotuje Nemhauser, ma zawitać incognito znany krytyk kulinarny - jego opinia to być albo nie być każdej knajpy - a w podwarszawskim lesie zostaje znalezione ciało profesora uniwersytetu. Czy to zdarzenie wiąże się ze śmiercią ekologa? I czy sprawy te mają coś wspólnego z budową autostrady, która zbliża się do Warszawy? Komisarz Nemhauser będzie szukał odpowiedzi w czasie długiego weekendu, usiłując pogodzić to z opieką nad dziećmi i gotowaniem w restauracji.

Długi weekend od Wiktor Hagen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo fajny cykl! Co prawda trudno mi wyobrazić sobie komisarza policji, który pracuje w knajpie jako kucharz (i to dobry) po godzinach i ma jeszcze czas na cokolwiek innego, ale wszystko jest kwestią fantazji ;) klimat książki jest przyjemny, autor dowcipny, fabuła ciekawa, słowem - warto przeczytać!

Warto zerknąć