ebook Dla siebie stworzeni
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 5290) Ilość stron (szacowana): 351

Dla siebie stworzeni

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

1. miejsce na liście autorów bestsellerów "New York Times"

Powróciwszy do "szatańsko błyskotliwego, soczyście zmysłowego" (Booklist) świata swej ulubionej rodziny Malorych, Johanna Lindsey, zdobywczyni 1. miejsca na liście autorów bestsellerów "New York Times", wciąga czytelników w  porywającą, pełną przygód opowieść o tym, jak znienawidzony małżeński kontrakt zmienia dwoje wrogów od dziecka w namiętnych kochanków.

Dziewięć lat wcześniej Richard Allen uciekł z Anglii spod kontroli swego dominującego ojca. Postanowił żyć własnym życiem, wypłynął w morze i osiedlił się na Karaibach, wstępując do gangu piratów łupiących skarby. Aby odciąć się od przeszłości, przybrał postać beztroskiego, uwodzicielskiego Francuza o imieniu Jean Paul. Wróciwszy na krótko do Anglii, by wykonać pewne pilne zadanie, Richard zakochuje się w mężatce, Georginie Malory. Lecz nierozważne próby zalecania się do Georginy na balu maskowym okazują się jego największym błędem życiowym, gdyż stawiają go twarzą w twarz z inną piękną kobietą.
Dziedziczka fortuny Julia Miller, zachwycona tym, że prawnicy znaleźli wreszcie sposób na uwolnienie jej od kontraktu małżeńskiego z synem hrabiego Manforda, który zniknął wiele lat temu, gotowa jest na zawarcie nowego kontraktu małżeńskiego i ma na dzieję, że idealnego kandydata znajdzie na balu u swej przyjaciółki Georginy. Oczarowana zamaskowanym Francuzem, z którym wymienia swój pierwszy pocałunek, pozwala się uwodzić tajemniczemu mężczyźnie -  aż do szokującego odkrycia. Aby nie wpaść w bezlitosną pułapkę arystokratycznych konwencji, Julia musi podjąć ryzykowną, intymną grę pozorów z mężczyzną, którego jak sądziła, nigdy nie pokocha.

"Nie ma lepszego sposobu na spędzanie czasu niż z rodziną Malorych - to jak wycieczka do nieba" - zachwyca się Romantic Times. Czy Richard i Julia, z niewielką pomocą mającej szczęśliwą rękę w miłości rodziny Malorych, odkryją, że są dla siebie stworzeni?

JOHANNA LINDSEY uznawana jest za jedną z najpopularniejszych autorek powieści miłosnych, których sprzedano już ponad 60 milionów egzemplarzy. Powieści Lindsey, na całym świecie cieszących się sławą "romansów pierwszej kategorii" (New York Daily News), obejmują już 46 tytułów, zaliczanych do krajowych bestsellerów. Wiele z nich znalazło się na 1. miejscu na liście bestsellerów "New York Times". Lindsey wraz z rodziną mieszka w stanie Maine w USA.

Dla siebie stworzeni od Johanna Lindsey możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gdy się za czymś bardzo tęskni i wreszcie ma się to w zasięgu ręki, można wpaść w euforię, ale to mija, gdy znów się zderzymy z twardą rzeczywistością.
To boli kochać kogoś i wiedzieć, że się go nie może mieć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć