ebook Przebudzenie
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przebudzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 17.76
wciąż za drogo?
18.78 złpremium: 12.11 zł Lub 12.11 zł
17.76 zł Lub 15.98 zł
20.19 zł
17.96 zł
18.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przedstawiciele krakowskiej Nowej Fali dostrzegli w poezji Autorki odwagę eksperymentowania, nazwali jej twórczość metafizyczną, wyróżniającą się pewną dojrzałością. Poetka sięga po doświadczenia różnych środowisk. Ukazuje zróżnicowane rzeczywistości społeczne. Dzieli się doświadczeniami ze swojej pracy, aktywności na gruncie lokalnym i międzynarodowym. Wraca w przeszłość. Posługuje się ciekawymi metaforami. Nie unika kwestii trudnych i kontrowersyjnych, występując czasem w roli obserwatora.

O Autorze:
Katarzyna Anna Lisowska: ur. 15 czerwca 1990 r. w Wadowicach. Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki w Instytucie Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Studiowała także historię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie studentka IV roku filologii polskiej. Wydała kilka tomów poezji nakładem krakowskiej Miniatury, m.in. Lepiej jest płynąć, Człowiekiem, Przestrzeń i czas snu. Publikuje swoje wiersze w prasie na całym świecie.

Przebudzenie od Katarzyna Lisowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć