ebook Nazistowskie bestie. Kaci z SS
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 43)

Nazistowskie bestie. Kaci z SS
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
25.97 złpremium: 16.75 zł Lub 16.75 zł
-32% 18.90 zł
23.73 zł Lub 21.36 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
20.10 zł 20% rabatu
24.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Wstrząsająca opowieść o makabrycznej przemianie, jaką przechodzili zupełnie przeciętni ludzie po zetknięciu się z ideologią nazistowską. O demagogii i władzy, która czyniła z nich okrutne bestie.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli absolutnego zła jest SS, skrót od nazwy organizacji kierowanej przez Reichsführera Heinricha Himmlera i stanowiącej filar aparatu represji nazistowskich Niemiec. Te runiczne znaki, w połączeniu z czarnym mundurem członków formacji, budziły przerażenie na terenie całej Europy, pozostawiając w historii niezatarty ślad z uwagi na ogrom swych zbrodni. W niniejszej pracy czytelnik będzie miał okazję stwierdzić, jak daleko zdolni byli posunąć się ludzie Himmlera na ścieżce wybrukowanej niegodziwością, bez żadnych etycznych czy moralnych hamulców. Opowiedziano tutaj życie czterech postaci będących przykładami mężczyzn i kobiet, którzy dzięki władzy, jaką dawała im przynależność do SS, dali upust swoim najdzikszym instynktom. Najbardziej zaskakującą cechą niemal u wszystkich z nich jest prozaiczna normalność, z jaką przebiegało ich życie do chwili, gdy pojawił się w nim nazizm, a po entuzjastycznym przyjęciu jego ideologii przemienili się w zabójców.

Nazistowskie bestie. Kaci z SS od Jesus Hernandez możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć