ebook Desperacja
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 102236) Ilość stron (szacowana): 532

Desperacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 28.90
wciąż za drogo?
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
27.90 zł
36.96 zł Lub 33.26 zł
38.90 zł
25.90 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Najgorsze miejsce do życia… Jeszcze gorsze do umierania… Zło mieszka właśnie tutaj… Desperacja – niegdyś kipiące życiem górnicze miasteczko w Nevadzie, dziś zapomniane przez wszystkich gniazdo węży i kojotów... Powieść z Johnnym Marinville’em – bohaterem Regulatorów.

Desperacja – niegdyś kipiące życiem górnicze miasteczko w Nevadzie. Teraz zostały w nim tylko kojoty, skorpiony i węże… I policjant, Collie Entragian, który jako jedyny przedstawiciel prawa w tej okolicy patroluje przebiegającą przez nią szosę.
Nikt nie obiera sobie tego miejsca za cel podróży, a jeśli ktoś tu trafia, to tylko przypadkowo – tak jak rodzina Carverów czy jadący harleyem zadufany w sobie sławny pisarz John Edward Marinville.
A może to nie przypadek, tylko przeznaczenie. Może trafiają tu po to, żeby poznać pełne znaczenie słowa DESPERACJA.
W 2006 roku powstała telewizyjna ekranizacja powieści (scenariusz napisał sam King), w roli szeryfa wystąpił Ron Perlman, czyli niezapomniany Hellboy.

Desperacja od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie to jednak coś więcej niż tylko ucieczka przed bólem.
Bóg jest okrutny. Czasem pozwala nam żyć.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsza książka Kinga jaką przeczytałem, mnie zachwyciła na tyle że czytam tego pisarza do dziś. Horror o ludziach którzy wpadają w pułapkę "policjanta" w opustoszałym miasteczku.

Warto zerknąć