ebook Delikatne uderzenie pioruna
3.22 / 5.00 (liczba ocen: 340) Ilość stron (szacowana): 364

Delikatne uderzenie pioruna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.95
Audiobook - najniższa cena: 17.93
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-29% 20.93 zł 20% rabatu
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
14.95 zł
22.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Pierwszy tom cyklu krzyżackiego. Wyjątkowo udane połączenie powieści historycznej i fantasy doprawionego odrobiną mistycyzmu – gratka dla fanów opowieści o dawnych dziejach i niebezpiecznych tajemnicach.

Rok 1409. Jak twierdzą prości ludzie, niezwykłe znaki w całej Europie zwiastują nową zawieruchę dziejową, gwałtowne wydarzenia, które mogą odmienić los świata. Na Wschodzie narasta napięcie między zakonem krzyżackim a Królestwem Polskim i Wielkim Księstwem Litewskim. Pogańska Żmudź, położona między Prusami i Inflantami, jest celem brutalnych najazdów Krzyżaków i kawalerów mieczowych, którzy sieją śmierć i zniszczenie w imię szerzenia wartości chrześcijańskich.
Dagobert z Saint-Amand, burgundzki rycerz w służbie króla Władysława Jagiełły, trafia w sam środek bezwzględnego konfliktu. Niebawem odkrywa, że i krzyże na białych płaszczach, i orzeł w koronie to tylko zewnętrzne symbole – prawdziwy bój toczy się w sferach mistycznych, a jego stawką jest równowaga i trwałość wszechświata...

„Wojna polsko-krzyżacka i mistyczna kabała – polska fantastyka historyczna, jakiej jeszcze nie było!!!” – Robert J. Szmidt.

Delikatne uderzenie pioruna od Dariusz Domagalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo udana inspiracja historia Krzyzakow na ziemiach polskich. Czyta sie przyjemnie, a ksiazke odklada z niechecia.

  • Awatar

    Cały cykl Krzyżacki przeczytałam z dużą przyjemnością. Autor zaprezentował całkowicie nowe i w mojej ocenie rewelacyjnie oddające klimat podłoże przyczyn zawieruchy tamtych lat. Obowiązkowa lektura dla osób o otwartych umysłach. Każde kolejne zdanie grozi spojlerem więc polecam i życzę miłej lektury.

Warto zerknąć