ebook Delikatne uderzenie pioruna
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 336) Ilość stron (szacowana): 364

Delikatne uderzenie pioruna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 23.82
Audiobook - najniższa cena: 17.47
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.82 zł Lub 21.44 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
29.90 zł 10 zł na konto
-6% 23.81 zł
23.92 zł
25.42 zł
25.48 zł
27.00 zł
29.90 zł
30.90 zł
Inne proponowane
Pierwszy tom cyklu krzyżackiego. Wyjątkowo udane połączenie powieści historycznej i fantasy doprawionego odrobiną mistycyzmu – gratka dla fanów opowieści o dawnych dziejach i niebezpiecznych tajemnicach.

Rok 1409. Jak twierdzą prości ludzie, niezwykłe znaki w całej Europie zwiastują nową zawieruchę dziejową, gwałtowne wydarzenia, które mogą odmienić los świata. Na Wschodzie narasta napięcie między zakonem krzyżackim a Królestwem Polskim i Wielkim Księstwem Litewskim. Pogańska Żmudź, położona między Prusami i Inflantami, jest celem brutalnych najazdów Krzyżaków i kawalerów mieczowych, którzy sieją śmierć i zniszczenie w imię szerzenia wartości chrześcijańskich.
Dagobert z Saint-Amand, burgundzki rycerz w służbie króla Władysława Jagiełły, trafia w sam środek bezwzględnego konfliktu. Niebawem odkrywa, że i krzyże na białych płaszczach, i orzeł w koronie to tylko zewnętrzne symbole – prawdziwy bój toczy się w sferach mistycznych, a jego stawką jest równowaga i trwałość wszechświata...

„Wojna polsko-krzyżacka i mistyczna kabała – polska fantastyka historyczna, jakiej jeszcze nie było!!!” – Robert J. Szmidt.

Delikatne uderzenie pioruna od Dariusz Domagalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Bardzo udana inspiracja historia Krzyzakow na ziemiach polskich. Czyta sie przyjemnie, a ksiazke odklada z niechecia.

  • Awatar

    Cały cykl Krzyżacki przeczytałam z dużą przyjemnością. Autor zaprezentował całkowicie nowe i w mojej ocenie rewelacyjnie oddające klimat podłoże przyczyn zawieruchy tamtych lat. Obowiązkowa lektura dla osób o otwartych umysłach. Każde kolejne zdanie grozi spojlerem więc polecam i życzę miłej lektury.

Warto zerknąć