Czego pragną kobiety - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.61 / 5.00
liczba ocen e-booka: 1579
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-39% 21.00 zł
-19% 27.92 zł
34.90 złpremium: 20.94 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
-19% 27.92 zł
28.97 zł
29.19 zł
31.41 zł
Opis:

"Jeśli chcesz odkryć najpilniej strzeżone tajemnice kobiecego ciała, przyjrzeć się mitom i stereotypom na temat skromności, moralności, roli społecznej kobiet, a także sprawdzić, jak wyzwalającym doświadczeniem może stać się odrzucenie tych stereotypów, ta książka na pewno Ci w tym pomoże.

Jeśli myślisz, że monogamia jest dla kobiety stanem naturalnym, a pożądanie wygasa z wiekiem, jej autor szybko wyprowadzi Cię z błędu.

Jeśli wydaje Ci się, że kobiece libido jest mniejsze niż męskie, a kobiece orgazmy nie są tak silne, znajdziesz tu mnóstwo dowodów na przeciwną tezę. Oczywiście możesz w to wszystko nie uwierzyć, ale jak myślisz, dlaczego tyle kobiet uwielbia Pięćdziesiąt twarzy Greya?

Zuchwała, wyzywająca, rewolucyjna książka Daniela Bergnera momentami mogłaby zawstydzić samego Zygmunta Freuda. Jej dociekliwy i bezpruderyjny autor poddaje wnikliwej analizie całą dotychczasową wiedzę dotyczącą kobiecego podniecenia seksualnego i pożądania. Opiera się na szeroko zakrojonych badaniach i wywiadach ze światowej sławy behawiorystami, seksuologami, psychologami oraz kobietami i zmusza nas do zrewidowania głęboko utrwalonych wyobrażeń. Przygląda się także od kuchni kilku najbardziej przełomowym współczesnym eksperymentom w dziedzinie seksualności i konfrontuje nas z kontrowersyjnymi, czasem niewygodnymi wnioskami. W tej znakomitej książce znajdziesz odpowiedzi na prowokacyjne pytania: Czy kobiety naprawdę dążą do monogamii? Jaki wpływ na pożądanie mają bliskość i więź emocjonalna? Jaka jest rola narcyzmu w kobiecej seksualności? Cztery rodzaje orgazmów – czy to w ogóle możliwe?

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć