ebook Czerwona księżniczka
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 184) Ilość stron (szacowana): 205

Czerwona księżniczka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 18.34
wciąż za drogo?
27.90 zł Lub 25.11 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
-22% 18.34 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Biografia wybitnej okulistki, synowej Edwarda Gierka, a przede wszystkim kobiety kontrowersyjnej, która od początku swojej kariery wzbudzała silne emocje Polaków.

„Ariadna Gierek-Łapińska. Towarzyszy jej legenda genialnej polskiej okulistki. Każdy chce leczyć oczy tylko u niej. Ale sławę wyprzedza plotka: synowa Edwarda Gierka musi przecież mieszkać w marmurach, jeździć na ciuchy do Paryża, kąpać się w kryształowej wannie oraz być córką Leonida Breżniewa.
W marcu 2007 roku cała Polska ogląda w telewizji jej białą, koronkową bieliznę. Alkohol zabija jej karierę, ale ona zaprzecza, że pije. Traci prawo do wykonywania zawodu i szpital, który zbudowała w Katowicach. Słynna Gierkowa strącona z piedestału? – Nie-do-cze-ka-nie – mówi nam”.
O kobiecie wzbudzającej wielkie emocje zarówno w czasach PRL-u, jak i dzisiaj opowiada dwoje dziennikarzy Dariusz Kortko i Judyta Watoła.

Czerwona księżniczka od Dariusz Kortko, Judyta Watoła możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wszechstronna opowieść o nietuzinkowej postaci świata medycyny. Ambitna ikona polskiej okulistyki, której nieobce były ludzkie słabości. O kobiecie empatycznej i próżnej, wielkiej i małostkowej, o ciętym języku i ostrym widzeniu świata. Jej historia wymyka się jednoznacznej ocenie - właśnie o złożonej osobowości jest ta książka.Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciekawa książka o historii, ale i życiu, kulisach polityki i służby zdrowia. Myślę, że warto przeczytać

Warto zerknąć