ebook Pan Samochodzik i niesamowity dwór - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3462)

Pan Samochodzik i niesamowity dwór - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.23
Audiobook - najniższa cena: 32.72
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 20.00 zł Lub 20.00 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
32.92 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stary dwór bez duchów? Śmiertelna nuda... Ale Pan Samochodzik ma szczęście – przed nim spotkania ze zjawą i poszukiwanie najprawdziwszego skarbu! Przygody murowane!

Pan Tomasz to kierownik i kustosz przyszłego muzeum w Janówce. Oficjalnie nudnawy historyk sztuki, wtajemniczonym jest znany jako Pan Samochodzik – sławny poszukiwacz skarbów i pogromca złodziei. Leniwy kolega Bigos nie ma o tym jednak pojęcia. Podobnie jak ambitna Barbara Wierzchoń. Nigdy by im również nie przyszło do głowy, że osobliwe auto szefa, nazwane przez dziewczynę mało wdzięcznie „karawanem”, nie ma sobie równych na polskich drogach!
Pałający niechęcią do pana Tomasza studenci muszą z nim jednak współpracować. W przekształcanej na muzeum siedzibie zmarłego Joachima Czerskiego, jednego z pierwszych wolnomularzy w Polsce, czekają ich bowiem przygody, o jakich im się nie śniło: zagadkowe spotkania z duchami i mrożące krew w żyłach poszukiwania starannie ukrytego skarbu... który nie tylko oni zamierzają zdobyć!

 

Audiobook może być dostępny w ofercie z róznymi lektorami

Pan Samochodzik i niesamowity dwór - audiobook od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć