ebook Czarownik Iwanow
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 12236) Ilość stron (szacowana): 276

Czarownik Iwanow
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.20
Audiobook - najniższa cena: 25.98
wciąż za drogo?
24.35 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
22.20 zł Lub 19.98 zł
26.18 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
22.25 zł
22.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

O nocnym incydencie jak grób milczą pogranicznicy po obu stronach Bugu. A okolica huczy. Ludzie opowiadają, że po wybuchach, strzałach i racach zapadła mgła jak wata. Podobno wywołał ją uważany za czarownika Iwanow, który zwiał z ruskiego wariatkowa, obarczony misją od Boga. Przekroczył nielegalnie granicę, by w mieście Chełm odnaleźć Tego-Który–Wie-Gdzie-Jest-Coś-Tam...

Czarownik Iwanow od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dla mnie każdy taki, co sobie farbuje włosy i nabija kurtkę ćwiekami, jest obłąkany. (...) Typowi młodzi psychopaci. W przyszłości mordercy. Napatrzyłem się na takich za młodu i widzę, co z niektórych wyrosło.
- A jaka jest na to recepta?
- Dwie. Strzelać albo kastrować.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dzieło sztuki. Wędrowycz polski superbohater. Uwielbiam czytać Wędrowycza jako odskocznie pomiędzy "poważniejszymi" dziełami. Sam Czarownik Iwanow rozczarowuje, ale polowanie na gołębie i wizyta w piekle to po prostu coś wspaniałego. Uśmiałem się conajmniej tak jak na Schabowym i Mielonym w I-ym tomie. Polecam.

  • Awatar

    Książkę czyta się dobrze, moim zdaniem - warta przeczytania. Po przebrnięciu przez długie opowiadanie o czarowniku, dochodzimy do kilku krótkich opowiastek, każda ma swój smaczek :)

  • Awatar

    Polecam zasadniczo każdą książkę z cyklu: i śmieszno, i straszno nieco... Ale bardziej śmieszno. A na pewno nie nudno.

Warto zerknąć