Czarownik Iwanow
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.65 / 5.00
liczba ocen: 9903
Ilość stron (szacowana): 276
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.82 zł
22.73 zł
27.72 zł
27.72 zł
Pozostałe księgarnie
27.72 zł
21.96 zł
22.26 zł
23.01 zł
24.95 zł
25.00 zł
27.72 zł
27.72 zł
Opis:

O nocnym incydencie jak grób milczą pogranicznicy po obu stronach Bugu. A okolica huczy. Ludzie opowiadają, że po wybuchach, strzałach i racach zapadła mgła jak wata. Podobno wywołał ją uważany za czarownika Iwanow, który zwiał z ruskiego wariatkowa, obarczony misją od Boga. Przekroczył nielegalnie granicę, by w mieście Chełm odnaleźć Tego-Który–Wie-Gdzie-Jest-Coś-Tam...

CYTATY:
Dla mnie każdy taki, co sobie farbuje włosy i nabija kurtkę ćwiekami, jest obłąkany. (...) Typowi młodzi psychopaci. W przyszłości mordercy. Napatrzyłem się na takich za młodu i widzę, co z niektórych wyrosło.
- A jaka jest na to recepta?
- Dwie. Strzelać albo kastrować.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dzieło sztuki. Wędrowycz polski superbohater. Uwielbiam czytać Wędrowycza jako odskocznie pomiędzy "poważniejszymi" dziełami. Sam Czarownik Iwanow rozczarowuje, ale polowanie na gołębie i wizyta w piekle to po prostu coś wspaniałego. Uśmiałem się conajmniej tak jak na Schabowym i Mielonym w I-ym tomie. Polecam.

  • Awatar

    Książkę czyta się dobrze, moim zdaniem - warta przeczytania. Po przebrnięciu przez długie opowiadanie o czarowniku, dochodzimy do kilku krótkich opowiastek, każda ma swój smaczek :)

  • Awatar

    Polecam zasadniczo każdą książkę z cyklu: i śmieszno, i straszno nieco... Ale bardziej śmieszno. A na pewno nie nudno.

Inne proponowane
Warto zerknąć