ebook Czerwone liście - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Czerwone liście - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
Audiobook - najniższa cena: 16.45
wciąż za drogo?
-14% 27.97 zł Lub 25.17 zł
28.09 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
32.90 zł
-16% 16.45 zł
28.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pełna napięcia, klaustrofobiczna i wciągająca bez reszty. Kontynuacja serii sprzedanej w blisko milionie egzemplarzy.
Na terenie uniwersyteckiego kampusu w Nowej Anglii pod warstwą śniegu zostaje znalezione nagie, zamarznięte ciało pięknej studentki. Dlaczego nikt z jej znajomych nie zgłosił zaginięcia?
Spencer O'Malley, detektyw prowadzący śledztwo, szybko zostaje wciągnięty w niepokojący świat czwórki studentów: Jima, Connie, Alberta i Kristiny. Przyjaciele, którzy wspólnie się bawili, studiowali i od czasu do czasu sypiali ze sobą, mieli własne sekrety. Podczas dochodzenia zaczyna się wyłaniać szokująca prawda.

Paullina Simons jest mistrzynią pisania powieści, od których nie sposób się oderwać; "Czerwone liście" są tego znakomitym dowodem. - COURIER MAIL (AUSTRALIA)

Paullina Simons urodziła się w Leningradzie (1963) i jako dziesięciolatka wyemigrowała z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Jest autorką wielu bestsellerowych powieści, z których największą sławę przyniosła jej saga o losach Tatiany i Aleksandra: "Jeździec miedziany", "Tatiana i Aleksander", "Ogród Letni".

Audiobook w doskonałej interpretacji Anny Wodzyńskiej.

Czerwone liście - audiobook od Paullina Simons możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Kristino, jak bardzo cierpiałaś?

Na długo przed Jeźdźcem Miedzianym, zanim historia Tatiany i Aleksandra rozpaliła serca milionów czytelników w Polsce i na świecie, Paullina Simons stworzyła, wyczarowała, choć można rzecz jedynie, że napisała swoje, Czerwone liście. I nie można nie zgodzić się z tym, co opublikowało wydawnictwo na okładce tej książki - Pełna napięcia, klaustrofobiczna i wciągająca bez reszty. Można powiedzieć, że rozpoczynając lekturę Czerwonych liści stopniowo i powoli wchodzimy na ruchome piaski. Z każdą kolejną stroną grzęźniemy, zapadamy się w tę historię coraz bardziej i coraz mocniej przenika ona nasz umysł.
Wydawać by się mogło, że czwórka przyjaciół otacza się troską i nie ma przed sobą żadnych tajemnic. Wydawać by się również mogło, że Jim z Kristriną oraz Connie z Albertem tworzą dwie szczęśliwe i kochające się pary. A jednak podróż przez ruchome piaski sprawia, że to, co na zewnątrz można brać za radosną harmonię po bliższym przyjrzeniu się już takową nie jest. (…)


Cała recenzja na blogu: Czerwone liście

Ocena: 6/6
©Żółta karteczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć