ebook Pewność siebie w samochodzie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pewność siebie w samochodzie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 22.23
22.23 zł
22.40 zł
22.48 zł
Inne proponowane

"Pewność siebie w samochodzie" to nagranie wizualizacyjno-medytacyjne, wykorzystujące podstawy NLP ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmerowi.
Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie poczucia pewności w sytuacji jazdy samochodem. Dzięki temu nagraniu:

- wyeliminujesz, albo znacznie ograniczysz wpływ stresu na Twoją jazdę samochodem
- egzaminator będzie Cię postrzegał jako osobę pewną siebie
- jadąc z egzaminatorem, miłym, czy gburem - nie będzie to miało dla ciebie znaczenia
- spokojnie skupisz się na jeździe, a nie na gonitwie myśli

Ważne! 

To nagranie nie zastąpi Twoich umiejętności, ani nie nauczy Cię jeździć. To nagranie pozwoli Ci zminimalizować element stresu podczas egzaminu w taki sposób, aby mobilizować Twoje siły, a nie je torpedować. Pamiętaj, że stan świadomości w jakim się znajdujesz wpływa na to co i jak robisz. Masz wpływ na swoje myśli i uczucia. Skorzystaj z tego i kieruj swoimi myślami. Zdecyduj teraz, czy chcesz kierować swoimi emocjami, czy pozwalasz, aby emocje kierowały tobą? 

Ważne!
To nie jest ćwiczenie, które raz wysłuchasz i już gotowe. Choć może tak się stać (zależy od indywidualnych predyspozycji), to sugeruję wykonywać je przynajmniej tydzień przed egzaminem. Im wcześniej je zrobisz (i oczywiście powtórzysz wg instrukcji), tym wcześniej będziesz pewnie czuć się za kierownicą. Tym więcej czasu będziesz mieć na sprawdzenie skuteczności i swojego poczucia pewności w samochodzie, jeszcze z instruktorem.
Więcej informacji na http://www.youtube.com/watch?v=EIe2qe9ugbg
Nagranie wchodzi w skład eL System Antystres. W nagraniu wykorzystane zostały dźwięki synchronizujące półkule mózgowe na warunkach licencji komercyjnej Neuro-Programmer'a. Dzięki specyfice "eL System - Antystres" możesz w OGÓLE NIE ODCZUĆ NEGATYWNYCH SKUTKÓW STRESU!

Pewność siebie w samochodzie - audiobook od Paweł R. Stań możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć