ebook I że ci nie odpuszczę
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 670)

I że ci nie odpuszczę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.32
27.90 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
22.32 zł Lub 20.09 zł
26.42 zł Lub 23.78 zł
27.90 zł
21.15 zł
21.48 zł
23.72 zł
23.72 zł
24.56 zł
25.50 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł
Inne proponowane

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Kaliny. Długa, biała suknia, ukochany mężczyzna u boku i uroczyste słowa „I nie opuszczę cię aż do śmierci”. Piękny sen pryska, kiedy przed ołtarzem okazuje się, że pan młody wkrótce zostanie tatusiem… dziecka innej kobiety. Kalina, mimo niespodzianki, postanawia wykorzystać jedyny prezent ślubny, jaki otrzymuje po przerwanej ceremonii – voucher do spa w zabytkowym dworku. Uzbrojona w walizkę fatałaszków i powieść o Bridget Jones wyrusza, by zakosztować luksusów i wyleczyć złamane serce… Niedoszła panna młoda trafia do niezwykłego miejsca, gdzie brakuje wanny z hydromasażem i drogich kosmetyków, zaś urodę poprawia się kozim twarożkiem i kąpielami w mleku. Niespodziewany splot okoliczności sprawia, że Kalina pojawia się w dworku w zupełnie innym charakterze niż planowała, a to dopiero początek niespodzianek… Kryminalno-romantyczna komedia pomyłek w najlepszym wydaniu! Doskonale nakreślone portrety bohaterów, jakich pozazdrościć autorce mogą doświadczeni pisarze – autorski debiut Joanny Szarańskiej to soczysta, wielobarwna opowieść o porzuconej przed ołtarzem pannie młodej. Polecam! Magdalena Majcher przeglad-czytelniczy.blogspot.com

I że ci nie odpuszczę od Joanna Szarańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Hmmm, lekkie, łatwe i nawet przyjemne. Ale nic poza tym. Żadnych niepowstrzymanych wybuchów śmiechu.
    Ale fajny, letni, wakacyjny klimat, sami sympatyczni bohaterowie, powiew wątku kryminalnego na poziomie "Długiego deszczowej tygodnia" i opis miejsca, w którym chciałabym spędzić kilka dni (nie więcej!) latem.

Warto zerknąć