Inwit
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 546)

Inwit
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.22
Audiobook - najniższa cena: 35.09
wciąż za drogo?
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.22 zł
30.71 zł Lub 27.64 zł
34.90 zł
29.40 zł
30.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Czwarta część cyklu SF „Algorytm Wojny”. Świat po zagładzie. Moralność nie istnieje. Ludzie prześcignęli w okrucieństwie SI. Małostkowi i źli, gotowi są mścić się i mordować w imię prywatnych ambicji.

Powieść laureata Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.
Ludzkość przetrwała Dzień zagłady świata, gdy Sztuczne Inteligencje postanowiły ją unicestwić. Podzielona na trzy mocarstwa walczy o pozostałości dawnej cywilizacji.
Marcin Wierzbowski ze swoim oddziałem weteranów zostaje wciągnięty w szeregi niezawodnego, lecz okrytego złą sławą Dowództwa Operacji Specjalnych Unii Europejskiej. Dowodzący nimi pułkownik Brisbane zabiera żołnierzy w kolejną misję, tym razem na Liberty, planetę, która zadziwiająco dobrze poradziła sobie z buntem maszyn i dysponuje aż dwiema kopalniami caellium, niezwykle cennego surowca.
Niestety Liberty leży w strefie wpływów potężnych Stanów Zjednoczonych. Inwazję na pełną skalę muszą więc zastąpić drobiazgowo planowane operacje specjalne. Tym razem jednak szans na ich sukces nie dostrzegają nawet magowie, ludzie-komputery żyjący w komorach medycznych, którzy stracili kontakt ze swoim gatunkiem, w zamian zyskując niemal nieograniczone możliwości analizowania wiedzy i jej zdobywania. Na przekór temu wszystkiemu Brisbane wierzy Colette, dziewczynie ukształtowanej w projekcie Dedal, który miał za zadanie stworzenie następcy SI.
Czy w tak skomplikowanej sytuacji możliwe jest zwycięstwo? A jeśli do niego dojdzie, czym się okaże i jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?

Inwit od Michał Cholewa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Doskonała, jak zresztą cała seria "Algorytmy Wojny". Niezwykle wciągająca, pokręcona akcja z jak zwykle zaskakującymi zwrotami. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.

  • Awatar

    Najlepsza książka w cyklu. Oesy zyskują trochę ludzkiej twarzy.

Warto zerknąć