ebook Koniec wymówek. Trenuj z Jezusem ciało i ducha - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Koniec wymówek. Trenuj z Jezusem ciało i ducha - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 25.64
wciąż za drogo?
25.64 zł Lub 23.08 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
25.84 zł
29.00 zł
Inne proponowane

Czym jest równowaga ciała i ducha? Czego możesz nauczyć się tylko od sportowców i jak Twój duch reaguje na stan Twojego ciała? Odpowiedzi poszukaj u najlepszego trenera personalnego wszech czasów.

„Jak myślisz, w jakiej kondycji zdrowotnej był Ktoś, kto dziennie przemierzał dziesiątki kilometrów, godzinami przemawiał do tłumów i na wpół żywy po głodzeniu i biczowaniu uniósł belkę krzyżową długą drogą na górę swojego przeznaczenia?
Skoro Bóg przyjął ciało, to jest to ostateczny i definitywny argument, że jest to coś bardzo cennego, o co należy dbać” – ks. Marek Dziewiecki
„Koniec wymówek! Trenuj z Jezusem ciało i ducha” to prawdopodobnie pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja poruszająca temat sportowo-zdrowotny autorstwa księdza sportowca.
Ksiądz Marek Dziewiecki, doktor psychologii i doświadczony duszpasterz, jest zarazem aktywnym kolarzem szosowym i byłym trójskoczkiem. Jego doświadczenie pozwala mu w precyzyjny i jasny sposób pokazać wpływ mądrego dbania o ciało na jakość naszego życia, a co za tym idzie, także o kondycję naszego ducha. Za przewodnika po tym temacie wybrał... Jezusa – najlepszego trenera personalnego wszech czasów.

Jeśli jesteś aktywny fizycznie – ten poradnik w przejrzysty sposób zaproponuje Ci zdrową hierarchię rozwoju we wszystkich sferach Twojego życia, bez pominięcia duchowości.
Jeśli nie praktykujesz aktywności fizycznej – ten poradnik będzie dla Ciebie dużym zaskoczeniem w kwestii wpływu kondycji ciała na kondycję Twojego Ducha, i podpowie, jak wykonać pierwsze kroki dla zachowania równowagi w rozwoju.

Do audiobooka dołączony jest plik pdf z materiałami uzupełniającymi treść poradnika.

Koniec wymówek. Trenuj z Jezusem ciało i ducha - audiobook od Marek Dziewiecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć