ebook Kot w Butach i trzy inne bajki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kot w Butach i trzy inne bajki - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 2.49
7.19 zł Lub 6.47 zł
2.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Klasyka literatury dziecięcej – „Kot w Butach”, „Stoliczku, nakryj się!”, „Śpiąca Królewna” oraz „Trzy świnki” w zupełnie nowych, błyskotliwych interpretacjach.

Tom 4. serii „Najpiękniejsze Bajki Świata” zawiera utwory Charles’a Perrault, Josepha Jacobsa i braci Grimmów, znane i kochane przez dzieci, ale zinterpretowane na nowo przez Jarosława Mikołajewskiego i Grzegorza Kasdepkego. Jeśli chcesz wraz z nimi opowiedzieć swoim pociechom o klątwie, przed którą nie mogła uciec pewna królewna, albo o tym, że zwierzę bywa czasami o wiele sprytniejsze niż człowiek i może mu zapewnić bogactwo i szczęście – to wydawnictwo jest dla Ciebie.
Autorzy zaproponowali inne niż dotychczas interpretacje tych kultowych opowieści i dodali do niektórych z nich rymowane wierszyki. Stworzyli tym samym historie, których każdy maluch wysłucha z wypiekami na twarzy, zwłaszcza że czytane są niezwykle sugestywnie przez Magdę Umer i Wojciecha Manna.

Kot w Butach i trzy inne bajki - audiobook od Grzegorz Kasdepke, Jarosław Mikołajewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć