Martwy rewir
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.44 / 5.00
liczba ocen: 83550
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.50 złpremium: 19.50 zł
27.63 zł
27.63 zł
27.63 zł
32.50 zł
Pozostałe księgarnie
16.58 zł
26.00 zł
27.18 zł
27.62 zł
27.74 zł
28.93 zł
32.50 zł
Opis:

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym” świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.

Na szczęście, nie jest w swojej roli osamotniony. Wprawdzie większość ludzi nie wierzy w magię, ale w chicagowskiej policji istnieje Wydział Dochodzeń Specjalnych, którym kieruje serdeczna przyjaciółka Harry’ego, Karrin Murphy. WDS zajmuje się… niezwykłymi sprawami.

I właśnie z powodu Karrin Harry udaje się na cmentarz Graceland na potajemne spotkanie z wampirzycą imieniem Mavra. Mavra dysponuje materiałami, które mogłyby zniszczyć karierę Karrin, i ma jedno bardzo proste żądanie: chce dostać Słowo Kemmlera i posiąść związaną z nim moc. Najpierw jednak Harry musi się dowiedzieć, co dokładnie zgodził się jej dostarczyć. W ten właśnie sposób rozpoczyna się jego wyścig z czasem i sześciorgiem nekromantów, którego stawką jest nie tylko Słowo, lecz także powstrzymanie Halloween, w czasie którego umarli naprawdę powstaną z grobów.

Martwy rewir od Jim Butcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Ci, którzy nie przyswajają sobie lekcji historii, są skazani na ich powtarzanie.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć