ebook Świat Dysku: Carpe Jugulum
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 43339) Ilość stron (szacowana): 292

Świat Dysku: Carpe Jugulum
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.88
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
19.88 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
22.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Wielce Oats trafił na nie najlepszy moment, by zostać kapłanem. Sądził, że przybywa do Lancre na prostą ceremonię. Tymczasem znalazł się na wojnie między wampirami a czarownicami. Jest tu młoda Agnes, która naprawdę czasem nie jest sobą. Magrat, która stara się połączyć czarownictwo i pieluchy. Niania Ogg… i babcia Weatherwax, która jest prawdziwym problemem. Wampiry są inteligentne. Mają styl i wykwintne kamizelki. Wyszły z trumien i pragną kęsa przyszłości. Wielce Oats wie, że ma modlitwę, ale wolałby topór.

"Carpe Jugulum" to dwudziesta trzecia powieść Terry’ego Pratchetta o Świecie Dysku - ale pierwsza, w której wampiry grają główne role.

Świat Dysku: Carpe Jugulum od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kiedy ludzie mówią, że coś jest o wiele bardziej skomplikowane, to znaczy, że się obawiają, że prawda im się nie spodoba.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wampiry mogą być podstępne - najpierw są miłe, a potem nagle przestają...
    Ta część Świata Dysku zabiera czytelnika między innymi do Uberwaldu - takiej Dyskowej wersji Transylwanii, w której każdy szanujący się właściciel zamku, ma swojego Igora.
    Pytanie tylko, czy Wampiry mają szanse w starciu z czarownicami...

Warto zerknąć