ebook Po drugiej stronie okna. Opowieść o Januszu Korczaku - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Po drugiej stronie okna. Opowieść o Januszu Korczaku - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 37.67
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
44.90 zł
37.67 zł
Inne proponowane

Czy Janusz Korczak potrafił czarować? Czym najchętniej bawił się w dzieciństwie? Dlaczego codziennie sprawdzał w lustrze, czy jego nos jest na właściwym miejscu? Kogo nazywał luks-torpedą, huraganem i ekstra-gamoniem? Kiedy przypadał Dzień Brudasa i Imieniny Kuchni? Za co można było otrzymać „pocztówkę tygrysa”? Kto mógł zostać „Królem dzieci”? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z życiem Janusza Korczaka – wychowawcy, nauczyciela, pedagoga i pisarza, który jak nikt na świecie kochał i rozumiał dzieci, znajdziesz w trzeciej części serii MISTRZOWIE WYOBRAŹNI

 

Nagroda Główna w kategorii KULTURA-AUDIOBOOKI w XIII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku, KOPD 2014

 

muzyka Bester Quartet

projekt graficzny Grażka Lange

wiek 8+

© BUKA radość słuchania

 

MISTRZOWIE WYOBRAŹNI

 

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe / Albert Einstein

 

Zapraszamy na spotkanie z mistrzami wyobraźni. Kto to taki? Wszyscy ci, którzy potrafili zaczarować codzienność i dzięki swojej pasji zdobywać, odkrywać i tworzyć rzeczy, o których nie śniło się filozofom.

 

W tej niezwykłej podróży odwiedzicie ulicę Korzenną w Gdańsku, gdzie zobaczycie przy pracy Jana Heweliusza, podążycie śladem muzyki Fryderyka Szopena, przyjrzycie się życiu najwybitniejszej polskiej uczonej Marii Skłodowskiej-Curie i wielu innym, którzy dzięki swej pasji zapisali się na kartach historii złotymi zgłoskami.

 

Seria MISTRZOWIE WYOBRAŹNI przybliża życie i dzieło wybitnych postaci, przedstawiając je w sposób, który zafascynuje i zachęci do własnych poszukiwań i wędrówek śladami nauki. Niech te niezwykłe historie staną się okazją do odkrywania talentów, rozwijania pasji i otwierania się na świat, w którym wiele jeszcze pozostało do odkrycia. Wrota do krainy wyobraźni właśnie się otwierają.

Po drugiej stronie okna. Opowieść o Januszu Korczaku - audiobook od Anna Czerwińska-Rydel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć