ebook Dieta (nie)życia
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 37)

Dieta (nie)życia

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Autentyczna historia dziewczyny, która walczy z anoreksją. Jako dwudziestolatka po sześciu hospitalizacjach i kilku próbach samobójczych postanowiła opowiedzieć o koszmarze choroby.

Punktem zwrotnym dla Karoliny Otwinowskiej okazała się śmierć bliskiej jej osoby, także chorującej na zaburzenia jedzenia. Aby ostrzec innych, Karolina wyciągnęła na światło dzienne najintymniejsze szczegóły swego życia z chorobą i opisała z okrutną dokładnością kodeks wyniszczającej ciało i duszę anoreksji.

„«Dieta (nie)życia» to nie tylko poruszająca historia młodej dziewczyny, która od wielu lat walczy z chorobą, lecz także bardzo wartościowa publikacja, która może pomóc osobom chorym, ich bliskim oraz terapeutom lepiej zrozumieć bardzo skomplikowaną strukturę zaburzeń odżywiania się” – dr Beata Szurowska

Dieta (nie)życia od Agnieszka Mazur, Karolina Otwinowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dieta (nie)życia - Ta książka nie zostawia wątpliwości - anoreksja to problem. Na szczęście daje też nadzieję, że można sobie z nią poradzić, tak jak poradziła sobie autorka - Karolina Otwinowska. Bardzo cenna pozycja dla praktyków-dietetyków, dla nastolatek, które podejrzewają o siebie chorobę i próbują same sobie z nią poradzić. Także dla rodziców dzieci z anoreksją.Ocena: 5/6
©Zasmakuj w życiu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć