ebook Tajemnica Bożej Obecności. Konferencje Ojca Joachima Badeniego - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tajemnica Bożej Obecności. Konferencje Ojca Joachima Badeniego - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo M
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 13.86
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
13.86 złpremium: 8.94 zł Lub 8.94 zł
Inne proponowane

Tajemnica Bożej Obecności to konferencje ojca Joachima Badeniego OP wygłoszone podczas cyklu spotkań w Centrum Kultury Chrześcijańskiej. Każde z siedmiu spotkań składało się z trzech części: nauczania wprowadzającego, konferencji ojca Joachima oraz spotkań i modlitwy w małych grupach. Dzięki  wsłuchaniu się w konferencje Ojca Joachima, każdy może rozpocząć niezwykłą wędrówkę, której owocem, w zależności od osobistej wiary i otwarcia, będzie autentyczna przemiana naszego wnętrza.

Ojciec Badeni zawsze podchodził z dystansem do siebie i świata. Często sam był zdumiony działaniem Boga i tym, jak ważne jest zawierzenie Panu Bogu, jak ważne jest bezpośrednie zwrócenie się do Pana Boga. Człowiek o najwyższym poziomie świętości otrzymuje natchnienie wprost od Ducha Świętego. A ojciec Badeni był taką osobą. Dopiero po jego śmierci wielu współbraci ojca Joachima, podsumowując jego życie, wspominając go, zauważało, że to była naprawdę nieprzeciętna i wielka postać.

Tajemnica Bożej Obecności. Konferencje Ojca Joachima Badeniego - audiobook od Joachim Badeni możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć