ebook Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 46) Ilość stron (szacowana): 192

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
-9% 18.50 zł Lub 16.65 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
18.50 zł
-8% 20.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Krótkie teksty na szybkie czasy

Świat przyspieszył, a tekst musi dotrzymać mu kroku. Czytelnik przesuwa palcem po ekranie, skanuje listę wyników, chwyta w locie strzępki zdań. W kilka sekund decyduje, co warto czytać. Gdy oko czytelnika pędzi po ekranie — liczy się każde słowo. Dlatego współcześnie rozkwitają formy krótkie: esemesy, tweety, memy, wpisy na Facebooku, wezwania do działania.

By zwyciężyć walkę o uwagę czytelnika, musisz nauczyć się pisać krótko, mocno i celnie. Od kogo? Od twórców reklam. Autorów tekstów piosenek. Poetów. Sławnych pisarzy. Mistrzów haiku. Specjalistów od SEO. Joanny Wrycza-Bekier, która dla Ciebie zebrała inspirujące, krótkie teksty i przyjrzała im się z punktu widzenia literaturoznawcy i specjalisty w zakresie internetowego słowa pisanego. Przed Tobą 21 technik i 4 warsztaty, dzięki którym nauczysz się pisać krótkie teksty, tak by szybko przykuć uwagę.

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę od Joanna Wrycza-Bekier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć