ebook Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 45) Ilość stron (szacowana): 192

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.60
Audiobook - najniższa cena: 23.05
VIRTUALO#VIRTUALO targi
29.60 zł Lub 26.64 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 31.45 zł
29.60 zł
29.60 zł
33.50 zł
37.00 zł
Inne proponowane

Krótkie teksty na szybkie czasy

Świat przyspieszył, a tekst musi dotrzymać mu kroku. Czytelnik przesuwa palcem po ekranie, skanuje listę wyników, chwyta w locie strzępki zdań. W kilka sekund decyduje, co warto czytać. Gdy oko czytelnika pędzi po ekranie — liczy się każde słowo. Dlatego współcześnie rozkwitają formy krótkie: esemesy, tweety, memy, wpisy na Facebooku, wezwania do działania.

By zwyciężyć walkę o uwagę czytelnika, musisz nauczyć się pisać krótko, mocno i celnie. Od kogo? Od twórców reklam. Autorów tekstów piosenek. Poetów. Sławnych pisarzy. Mistrzów haiku. Specjalistów od SEO. Joanny Wrycza-Bekier, która dla Ciebie zebrała inspirujące, krótkie teksty i przyjrzała im się z punktu widzenia literaturoznawcy i specjalisty w zakresie internetowego słowa pisanego. Przed Tobą 21 technik i 4 warsztaty, dzięki którym nauczysz się pisać krótkie teksty, tak by szybko przykuć uwagę.

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę od Joanna Wrycza-Bekier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć