ebook Angielski do matury. Poziom podstawowy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielski do matury. Poziom podstawowy - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
18.90 zł
18.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, przeznaczony dla osób zdających maturę na poziomie podstawowym Głównym celem kursu jest powtórzenie i utrwalenie słownictwa przydatnego podczas egzaminu ustnego oraz przygotowanie do poprawnego wykorzystania poznanych zwrotów w zadaniach egzaminacyjnych: rozmowach sterowanych i rozmowie na podstawie ilustracji. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co pozwala szybko je opanować i utrwalić oraz ułatwia korzystanie z kursu w dowolnym miejscu i czasie, w drodze do szkoły, w podróży, w domu. To efektywna nauka i szybka powtórka przed egzaminem, łatwa i dostępna dla każdego.

Nowość! Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” podczas słuchania lekcji tekst nagrania może być wyświetlany na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera.

Poziom: podstawowy

W zestawie: Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 (108 MB, 119 min) + pliki lrc (Karaoke - 63 KB) + plik PDF z tekstem kursu (35 str.) + Instrukcja korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke

Materiał kursu

Rozmowy sterowane

1. Udzielanie i uzyskiwanie informacji

2. Relacjonowanie wydarzeń

3. Negocjowanie

Opis ilustracji z przykładami

Prowadzenie rozmowy

W każdej lekcji:

■ nauka gotowych zwrotów do wykorzystania podczas egzaminu

■ przykładowe zadania egzaminacyjne - samodzielne tworzenie wypowiedzi według instrukcji egzaminatora

■ nagrane polecenia i wzory odpowiedzi

W książeczce PDF – pełny tekst kursu: zwroty z tłumaczeniami, zadania egzaminacyjne z odpowiedziami, ilustracje i przykładowe opisy

Angielski do matury. Poziom podstawowy - audiobook od Dorota Guzik możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć