ebook Słodycz zapomnienia
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 5996)

Słodycz zapomnienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-29% 23.03 zł Lub 20.73 zł
32.90 zł
26.65 zł
27.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Ebook „Słodycz zapomnienia” to nowa książka Kristin Harmel, autorki takich obyczajowych hitów jak „Żona winiarza” czy „Księga utraconych imion”. Tym razem amerykańska pisarka snuje opowieść o miłości i wojnie, ludzkiej tragedii i woli przetrwania.

Hope ma trzydzieści sześć lat, mieszka w niewielkim miasteczku letniskowym na Cape Code, od niedawna jest rozwódką, ma dwunastoletnią córkę Annie i prowadzi rodzinną cukiernię, którą założyła jej babcia Rose. Jednak z powodu wielu nieszczęśliwych sytuacji życiowych czuje się samotna, przegrana i stara.
Pewnego wieczoru Rose, która przebywa w domu opieki, chwilowo odzyskuje pamięć i prosi wnuczkę, żeby dowiedziała się, co się stało z ich krewnymi mieszkającymi we Francji, o których nigdy wcześniej nie wspominała. Spełniając życzenie babci, pozna dramatyczne losy swojej rodziny. Życie Hope zmieni się na zawsze.

Słodycz zapomnienia od Kristin Harmel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie wymaga ryzyka. Inaczej nie da się żyć.
Jest również miłość, której wszyscy mamy nadzieję zaznać, ale nie każdy jest wystarczająco mądry, by ją dostrzec, albo dość odważny, by po nią sięgnąć. Taka miłość może odmienić życie.
Wielu ludzi nigdy nie zaznaje miłości, bo ich serca są zamknięte, a oni nawet o tym nie wiedzą.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć