Żniwa zła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.18 / 5.00
liczba ocen: 31908
cena od: 18.60
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.60 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-27% 18.60 zł
26.16 zł
26.16 zł
26.48 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
31.90 zł
25.50 zł
25.52 zł
26.48 zł
27.12 zł
27.12 zł
28.71 zł
28.71 zł
29.67 zł
31.89 zł
Opis:

Robin Ellacott dostaje przesyłkę, w której z przerażeniem odkrywa odciętą kobiecą nogę. Jej szef, prywatny detektyw Cormoran Strike, zachowuje zimną krew. Spotkał już w życiu ludzi zdolnych do niewyobrażalnego okrucieństwa.

Policyjne śledztwo skupia się na mężczyźnie, w którego winę Strike wątpi. Detektyw i jego asystentka biorą sprawy w swoje ręce i zagłębiają się w zdegenerowaną psychikę pozostałych podejrzanych. Czas nagli, gdyż dochodzi do kolejnych zatrważających aktów przemocy...

"Żniwa zła" to trzeci tom cyklu o prywatnym detektywie Cormoranie Strike’u i jego asystentce Robin Ellacott.

Piekielnie zmyślny kryminał, ale też wciągająca historia mężczyzny i kobiety, którzy znaleźli się na rozdrożu w życiu zawodowym i prywatnym.

"Zabójczo dobra rzecz."

„SUN”

CYTATY:
Śmierć jest jak gwiazda rocka, która zawsze przyciąga publiczność.
Piękno można znaleźć prawie wszędzie, jeśli człowiek przystanie, żeby się rozejrzeć, lecz codzienna walka o przetrwanie sprawia, że łatwo zapomnieć o istnieniu tego zupełnie darmowego luksusu.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Bardzo dobre. Lubię oboja - Cormorana i Robin. I równie ciekawią mnie ich losy jak i kryminalny wątek książki. Mam nadzieję na dalszy ciąg.

 • Awatar

  Tak jak poprzednie części, dobrze skonstruowana fabuła. Nie mogę się doczekać kontynuacji.

 • Awatar

  Mam dość mieszane uczucia. Napisana odrobinę inaczej niż poprzednie części. Bo wiemy nawet co robi i myśli zabójca (nie wiedząc kto nim jest). Dużo o Cormoranie i Robin. Czego brakowało mi w poprzednich częściach a teraz mnie denerwowało :D
  Końcówka dobra :)

 • Awatar

  Uwielbiam duet Cormoran - Robin, stad z niecierpliwoscią czekałem na 3. cześć ich przygód. Smaczku dodawał fakt, ze jestem wielkim fanem Blue Oyster Cult. Trochę sie niestety zawiodłem. Książka wg mnie w głównej mierze opowiada o relacji pomiędzy głównymi bohaterami a wątek kryminalny wciśnięty jest na drugi plan. Zreszta przez większa cześć książki wątek sie praktycznie nie rozwija, dopiero na finał zaskakuje i broni honoru całości. Książka świetna mimo to. Polecam i czekam na kolejna cześć.

Inne proponowane
Warto zerknąć