ebook Kraków. Miasto Magiczne - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kraków. Miasto Magiczne - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 9.90
9.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

KRAKÓW Miasto Magiczne
Audio-przewodnik

Profesjonalny przewodnik po Krakowie, przygotowany przez historyków i osoby, które czynnie zajmują się oprowadzaniem wycieczek po tym niezwykłym mieście.
Przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby przybliżyć cobie dzieje Krakowa, przygotować się do zwiedzania lub wybrać się na nieśpieszny spacer, poznając uroki dawnej stolicy Polski.
Audiobook zawiera blisko 90 ścieżek dźwiękowych, z których każda zawiera ciekawą legendę lub informacje dotyczące konkretnych miejsc, budowli, osób związanych z Krakowem.
Słuchacze będą mieli okazję nie tylko poznać dzieje zamku na Wawelu, Rynku czy Sukiennic, ale również posłuchać o krakowskich gołębiach, Czarnej Damie, Izaaku czy Weselu Żydowskim.
Zwiedzimy Kazimierz, Kopce Kraka, Wandy i Kościuszki.
Dzięki takiemu przewodnikowi zachowamy niezależność jako turyści, mogąc w dowolnym miejscu zrobić przerwę, a zwiedzanie zaplanować w pasującym nam tempie.
„Kraków Magiczne Miasto” ukazało się również w niemiecko- i angielskojęzycznej wersji z myślą o turystach zagranicznych.

Kraków. Miasto Magiczne - audiobook od Barbara Dudek, Tomasz Martyniuk, Monika Wąs możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć