Zamek Królewski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Zamek Królewski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

O Zamku Królewskim w Warszawie przeciętny turysta wie tyle, że został zniszczony w czasie wojny, a później, wspólnymi siłami obywateli, odbudowany. Dziś to perełka stolicy, obowiązkowa pozycja na liście miejsc, które warto odwiedzić i którym warto przyjrzeć się bliżej, nawet jeśli nasz pobyt w Warszawie jest krótki. Ewa Chęć przygotowała opowieść o Zamku Królewskim, która pozwoli poznać historię tej niezwykłej budowli. To jeden z odcinków cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” - znakomitych przewodników w wersji audio, które pomogą wybrać interesujące destynacje, poznać architekturę, ważne wydarzenia i osoby związane z poszczególnymi miejscami. To znakomita okazja, aby udać się na spacer ulicami Warszawy, zapraszając przyjaciół lub rodzinę. Dzięki informacjom z tego opracowania możemy zaskoczyć naszych towarzyszy informacjami przygotowanymi przez doświadczonego, profesjonalnego przewodnika.

Ewa Chęć opracowała również w niniejszym cyklu odcinki dotyczące między innymi Belwederu, Starego Miasta, Pałacu Prezydenckiego i warszawskich kościołów, jak na przykład Kościoła Wizytek.

Zamek Królewski. Szlakiem warszawskich zabytków od Ewa Chęć możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć