ebook Pan Twardowski i trzy inne bajki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pan Twardowski i trzy inne bajki - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 7.19
7.19 zł Lub 6.47 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Klasyka literatury dziecięcej – „Pan Twardowski”, „O Rybaku i Złotej Rybce”, „Smok Wawelski” oraz „Złota Kaczka” w zupełnie nowych, błyskotliwych interpretacjach.

W tomie 3. serii „Najpiękniejsze Bajki Świata” znajdują się trzy legendy „Pan Twardowski”, „Smok Wawelski” i „Złota Kaczka” oraz bajka Aleksandra Puszkina „O Rybaku i Złotej Rybce” – utwory znane i kochane przez dzieci, ale zinterpretowane na nowo przez Jarosława Mikołajewskiego i Grzegorza Kasdepkego. Jeśli chcesz wraz z nimi opowiedzieć swoim pociechom o tym, jakich lokatorów miała niegdyś wawelska grota, albo co według legendy działo się w podziemiach pałacu Ostrogskich w Warszawie – to wydawnictwo jest dla Ciebie.
Autorzy zaproponowali inne niż dotychczas interpretacje tych kultowych opowieści i dodali do niektórych z nich rymowane wierszyki. Stworzyli tym samym historie, których każdy maluch wysłucha z wypiekami na twarzy, zwłaszcza że czytane są niezwykle sugestywnie przez Magdę Umer i Wojciecha Manna.

Pan Twardowski i trzy inne bajki - audiobook od Grzegorz Kasdepke, Jarosław Mikołajewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć