ebook  Fiszki. Język rosyjski. Starter - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język rosyjski. Starter - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 6.31
7.43 złpremium: 4.79 zł Lub 4.79 zł
6.39 zł Lub 5.75 zł
6.83 zł
8.00 zł Lub 7.20 zł
6.31 zł 20% rabatu
6.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane
Chcesz poznać podstawy rosyjskiego? Nic prostszego! Wystarczy, że rozpoczniesz naukę ze starannie przygotowanym kursem dla początkujących.

Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem rosyjskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
Rosyjska lektorka – Żanna Sładkiewicz – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych słówek i zwrotów – zostaną prawidłowo zrozumiani.
„Fiszki” to jednak nie tylko 80 minut nagrań native speakera, z dużym naciskiem na poprawną rosyjską wymowę, lecz także ponad 500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście.
Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 14 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze).
Tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło rosyjskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy.
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka rosyjskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy, że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę.

Fiszki. Język rosyjski. Starter - audiobook od Joanna Getka, Kinga Perczyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć