Fiszki. Język rosyjski. Starter - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
6.40 zł
7.99 złpremium: 4.79 zł
7.99 zł
8.00 zł
Pozostałe księgarnie
6.40 zł
6.40 zł
6.40 zł
Opis:
Chcesz poznać podstawy rosyjskiego? Nic prostszego! Wystarczy, że rozpoczniesz naukę ze starannie przygotowanym kursem dla początkujących.

Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem rosyjskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
Rosyjska lektorka – Żanna Sładkiewicz – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych słówek i zwrotów – zostaną prawidłowo zrozumiani.
„Fiszki” to jednak nie tylko 80 minut nagrań native speakera, z dużym naciskiem na poprawną rosyjską wymowę, lecz także ponad 500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście.
Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 14 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze).
Tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło rosyjskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy.
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka rosyjskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy, że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć