ebook  Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 10.40
10.40 zł Lub 9.36 zł
17.67 złpremium: 11.40 zł Lub 11.40 zł
18.99 zł Lub 17.09 zł
19.00 zł
19.00 zł
10.40 zł
10.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Samouczek dla osób, które – choć uczą się języka hiszpańskiego od jakiegoś czasu – wciąż boją się używać tego języka. Dzięki niemu pokonają swe obawy i zacząć mówić płynnie i bez kompleksów.

„Fiszki” w wersji audio to proste zasady i wyraźne nagrania, czyli to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
Kurs obejmuje 80 minut nagrań native speakera, z dużym naciskiem na poprawną wymowę. Hiszpańska lektorka – Susana Alegre Raso – czyta hasła starannie, dbając o właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych słówek i zwrotów – zostaną prawidłowo zrozumiani.
„Fiszki” to jednak nie tylko 80 minut nagrań native speakera, lecz także 700 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście. Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 13 kategoriach tematycznych, które pozwalają na zapoznanie się z językiem zarówno rozmów towarzyskich, jak i biznesowych. W obrębie każdej kategorii nagrania ułożono tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń (dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze).
Tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło hiszpańskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy. Bezbłędne opanowanie pisowni umożliwia natomiast funkcja Spell, która wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu.
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje - audiobook od Magdalena Kaczorowska, Kinga Perczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć