ebook  Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 11.10
12.09 złpremium: 7.80 zł Lub 7.80 zł
11.10 zł Lub 9.99 zł
13.00 zł
13.00 zł Lub 11.70 zł
11.10 zł
11.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Samouczek dla osób, które – choć uczą się języka hiszpańskiego od jakiegoś czasu – wciąż boją się używać tego języka. Dzięki niemu pokonają swe obawy i zacząć mówić płynnie i bez kompleksów.

„Fiszki” w wersji audio to proste zasady i wyraźne nagrania, czyli to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
Kurs obejmuje 80 minut nagrań native speakera, z dużym naciskiem na poprawną wymowę. Hiszpańska lektorka – Susana Alegre Raso – czyta hasła starannie, dbając o właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych słówek i zwrotów – zostaną prawidłowo zrozumiani.
„Fiszki” to jednak nie tylko 80 minut nagrań native speakera, lecz także 700 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście. Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 13 kategoriach tematycznych, które pozwalają na zapoznanie się z językiem zarówno rozmów towarzyskich, jak i biznesowych. W obrębie każdej kategorii nagrania ułożono tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń (dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze).
Tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło hiszpańskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy. Bezbłędne opanowanie pisowni umożliwia natomiast funkcja Spell, która wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu.
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje - audiobook od Magdalena Kaczorowska, Kinga Perczyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć