ebook  Fiszki. Język angielski. Matura ustna (B1-B2) - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język angielski. Matura ustna (B1-B2) - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 6.39
7.99 złpremium: 4.79 zł Lub 4.79 zł
-20% 6.39 zł Lub 5.75 zł
8.00 zł Lub 7.20 zł
-20% 6.39 zł
6.39 zł
6.39 zł
Inne proponowane
Świetny sposób na rozpoczęcie przygotowań do matury ustnej z języka angielskiego. Wyraźne nagrania native speakera i możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej nauki.

Kurs „Fiszki. Matura ustna” w wersji audio zawiera nagrania blisko 700 słów i zwrotów, które pomagają nadać wypowiedzi ustnej płynny i naturalny charakter. Skierowany jest zarówno do maturzystów zdających język angielski na poziomie podstawowym (B1), jak i rozszerzonym (B2). Dziewięćdziesiąt minut nagrań native speakerów pozwala opanować bezbłędną wymowę wszystkich haseł.
Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 12 wymaganych na egzaminie maturalnym zagadnieniach, co gwarantuje optymalne przygotowanie (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń, dzięki czemu przyswajanie słówek staje się łatwiejsze).
Pozycja stanowi doskonałe uzupełnienie tytułów przygotowujących do pisemnej części egzaminu maturalnego „Fiszki. Matura podstawowa” lub „Fiszki. Matura rozszerzona”.

Fiszki. Język angielski. Matura ustna (B1-B2) - audiobook od Patrycja Wojsyk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć