ebook Gwiazda Wieczorna wschodzi
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 99609) Ilość stron (szacowana): 413

Gwiazda Wieczorna wschodzi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
15.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
15.90 zł
19.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Druga część bestsellerowego cyklu, który przenosi młodych czytelników do pełnego tajemnic Baśnioboru. Czy Kendrze i Sethowi uda się zapobiec uwolnieniu potężnych demonów z zaklętego więzienia?

W pierwszym tomie przygód Kendrze i Sethowi udało się uratować Baśniobór przed Stowarzyszeniem Gwiazdy Wieczornej, które zamierzało zniszczyć zaczarowany rezerwat i przejąć władzę nad światem. Wrogowie rodzeństwa nie dają jednak za wygraną...
W Baśnioborze ukryto jeden z potężnych artefaktów pozwalających uwolnić najpotężniejsze demony z zaklętego więzienia. Dzieci, ich dziadkowie oraz trójka specjalistów od magii muszą temu zapobiec za wszelką cenę. Przed rokiem wróżki podzieliły się z Kendrą mocą - dlatego ona także staje się celem sił zła. Czy w porę nauczy się wykorzystywać niezwykły dar? I czy jej brat uwolni się od klątwy demona, który chce go pożreć? Stawką są losy całego świata.

„«Baśniobór» to wehikuł przenoszący każdego czytelnika w magiczny świat, to różowe okulary w szarej rzeczywistości. W tę podróż poza książką musisz zapakować do plecaka kompas, lornetkę, małe lusterko i termos na ciepłe mleko”.

 

www.bajecznafabryka.blogspot.com

Gwiazda Wieczorna wschodzi od Brandon Mull możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Po raz drugi trafiamy do Baśnioboru. Główna bohaterka zyskuje magiczne moce, po raz kolejny musi wraz z bratem walczyć ze złem. Historia dla młodego czytelnika idealna, starszych może nieco znudzić, bo pewnie niczym specjalnym nie zaskoczy. Na pewno jednak lektura tej książki nie jest marnotrawstwem czasu.

Warto zerknąć