ebook Paluszek - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Paluszek - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 3.15
3.15 złpremium: 1.89 zł Lub 1.89 zł
Inne proponowane

Bajka w interpretacji Wiktora Zborowskiego

Paluszek to maleńki chłopiec, wielkości ludzkiego palca, stąd też jego nietypowe imię. To jeden z najbardziej znanych i sympatycznych bohaterów opowieści, która od lat wzrusza i bawi dzieci i dorosłych na całym świecie. Znają go chyba wszyscy miłośnicy twórczości Jakuba i Wilhelma Grimmów. Jeśli tak, warto przypomnieć sobie jego historię. Jeśli nie, warto ją poznać, szczególnie, że „Paluszek” właśnie ukazał się w Wielkiej Kolekcji Bajek, w której Wiktor Zborowski czyta najpiękniejsze opowieści nie tylko z dorobku Grimmów, ale również Andersena i Parrault.

Nagranie to kwadrans, który pozwoli nam wrócić do dzieciństwa i na nowo przeżywać przygody Paluszka. Przekonajmy się, że również teraz, po latach opowieść ta jest równie emocjonująca. Jest to również znakomity pomysł na prezent dla tych, którzy dopiero poznają świat baśni i bajek. Dzieci lubią Kolekcję z uwagi na zrozumiały język, odpowiednie tempo prezentowanych opowieści i sympatyczny głos lektora. Wybierzmy się wspólnie do świata, w którym żyje Paluszek.

A jeśli ta wyprawa spodoba się naszym towarzyszom, zajrzyjmy również do innych bohaterów klasyki literatury dziecięcej: Królewny Śnieżki, Jasia i Małgosi, Kopciuszka.

Paluszek - audiobook od Jacob i Wilhelm Grimm możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć