ebook Zmuś mnie
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 44)

Zmuś mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.80
Audiobook - najniższa cena: 32.92
wciąż za drogo?
-31% 19.80 zł Lub 17.82 zł
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł
24.99 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Jedna z najbardziej nieprzewidywalnych fabuł w serii z Jackiem Reacherem. Zaskoczy nawet jego fanów. Były żandarm, całkowicie niezależny. Zwykle sam wymierza sprawiedliwość, tym razem będzie jednak inaczej. Czy niepokonany dotąd twardziel wyjdzie cało z matni, do której trafił przez własny kaprys?

Właściwie jedzie do Chicago, ale wcale nie musi tam dotrzeć. Więc dlaczego nie miałby wysiąść w mieścinie w Oklahomie, choćby po to, by się dowiedzieć, skąd ta dziwna nazwa – Matczyny Spoczynek.
Wkrótce Reacher spotyka kobietę, przez którą następnego dnia nie wsiada do pociągu. Michelle Chang, prywatny detektyw, szuka wspólnika, który przyjechał do Oklahomy i zniknął. Obawia się, że przytrafiło mu się coś bardzo, bardzo złego.
Zachowanie miejscowych tylko potwierdza obawy Chang. I umacnia Reachera w decyzji, by jej pomóc. Nawet jeśli będzie musiał w tym celu szukać tam, gdzie nigdy dotąd się nie zapuszczał – w internetowej Głębokiej Sieci. Nawet jeśli będzie musiał zostawić za sobą kilka uszkodzonych ciał. Niektórych tak na amen…

Zmuś mnie od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wszyscy mają plan, dopóki nie oberwą w mordę.
Miej nadzieje na najlepsze, ale nastaw się na najgorsze.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć