ebook Przygody Robinsona Kruzoe - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przygody Robinsona Kruzoe - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Bajka dla dzieci
Jedna z najwspanialszych powieści przygodowych w literaturze, która specjalnie na potrzeby nagrania dla młodszych słuchaczy została opracowana i skrócona do niespełna czterdziestu minut, podczas których usłyszymy o najważniejszych wydarzeniach z życia słynnego rozbitka – Robinsona Kruzoe.
Audiobook ukazuje się w interpretacji znakomitego polskiego aktora teatralnego i filmowego – Jerzego Treli. To, obok pasjonującej treści, jeden z elementów, który gwarantuje jakość i wysoki poziom artystyczny nagrania.
Słuchając tej interpretacji, słuchacze z łatwością przeniosą się na wyspie, na której Robinson wraz z Piętaszkiem musiał urządzić swoje życie od początku, angażując wszystkie siły i pomysły, jakie tylko dawały cień nadziei na przetrwanie w tych ekstremalnych warunkach.
To uniwersalna historia, która została zrealizowana tak, aby zachęcić młodych odbiorców do sięgnięcia po klasykę literatury. Przygoda w najlepszym wydaniu, której słucha się z zapartym tchem. A w niniejszym wydaniu usłyszymy najlepsze fragmenty, które zdecydowały o popularności powieści Daniela Defoe.

Przygody Robinsona Kruzoe - audiobook od Daniel Defoe możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć