ebook Serce. Od Apeninów do Andów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Serce. Od Apeninów do Andów - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Bajka dla dzieci
Wzruszająca historia o miłości i tęsknocie, która należy dziś do kanonu literatury dla młodzieży, a od lat niezmiennie zachwyca czytelników.
Teraz, dzięki audiobookowi możemy przypomnieć sobie tę piękną opowieść lub przedstawić ją młodszemu pokoleniu, które nie zdążyło jeszcze sięgnąć po książkę Edmunda de Amicisa.
Nagranie zawiera kompletny tekst opowiadający o trzynastoletnim Marco, który postanawia wyruszyć na poszukiwanie matki. Kobieta dwa lata wcześniej wyjechała za ocean, aby tam zarobić na utrzymanie rodziny, ale od tej pory nie ma z nią kontaktu. Chłopak wiedziony troską o ukochaną matkę postanawia przebyć drogę z Geniu do Ameryki, czyli tysiące kilometrów.
Niewiele jest opowiadań, które równie silnie lubią dzieci i dorośli, „Serce” Amicisa niewątpliwie do takich należy, o czym można przekonać się, słuchając audiobooka w interpretacji Jerzego Treli.
Usłyszymy ponadczasowy tekst o szacunku, podróży, która kształtuje charakter i wyznaczaniu sobie celów, które być może wydaja się nieosiągalne, ale o powodzeniu których często stanowi wiara w siebie i determinacja.

Serce. Od Apeninów do Andów - audiobook od Edmondo de Amicis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć