ebook Doktor Dolittle i jego zwierzęta - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 38242)

Doktor Dolittle i jego zwierzęta - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 5.50
Audiobook - najniższa cena: 12.80
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
16.65 złpremium: 10.74 zł Lub 10.74 zł
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
12.80 zł Lub 11.52 zł
13.92 zł Lub 12.53 zł
13.81 zł
14.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (53)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Doktor Dolittle ma wielu przyjaciół, tyle że… nie są nimi ludzie, a zwierzęta. I to nie byle jakie zwierzęta! Małpka Czi-Czi, kaczka Dab-Dab, sowa Tu-Tu, papuga Polinezja, prosię Geb-Geb i pies Jip, a przecież grono przyjaciół Doktora stale się powiększa. Wszystko za sprawą jego niezwykłej zdolności rozumienia zwierzęcej mowy. Dzięki niej staje się znany na całym świecie i wkrótce dociera do niego wiadomość, że ta nieprzeciętna umiejętność potrzebna jest w Afryce. Mieszkające tam zwierzęta wzywają go, aby zatrzymał niebezpieczną zarazę, która błyskawicznie rozprzestrzenia się wśród małp. Doktor odpowiada na ich wołanie o pomoc i wyrusza w daleki świat. A tam… czekają go jeszcze ciekawsze stworzenia i przygody, a nawet ucieczka z więzienia!  Bo jak się okazuje, także w dżungli można znaleźć prawdziwych przyjaciół, ale i narobić sobie niezłych wrogów… i kiedy wydaje się, że to już koniec przygód, nic bardziej mylnego, to dopiero ich początek…


W jaki sposób zwierzęta pomogły Doktorowi wykaraskać się z kłopotów i czy rozwiązało to wszystkie jego zmartwienia? I – najważniejsze – czy Doktorowi udało się ocalić małpy?
To piękna historia o poświęceniu i ponadczasowej przyjaźni, takiej, która przetrwa wszystko - przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzętami.

Oprawa muzyczna: Stanisław Szydło.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta - audiobook od Hugh Lofting możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć