Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - audiobook
1 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek od Justyna Bednarek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ta książka to nieodłączny element składający się na wieczorny rytuał usypiania Testerki Książek. Od czterech miesięcy audiobook o przygodach skarpetek jest odtwarzany każdego wieczoru. Pomiędzy Testerką Książek a skarpetkami natychmiast zaiskrzyło. Czy nad morzem, czy w górach skarpetki muszą być i koniec.

Nic w tym dziwnego. Historia jest idealnie skrojona dla małego czytelnika. Śmieszy i bawi, zajmuje czas. Uczy walczyć o małe i duże marzenia. Nigdy przypuszczałabym, że skarpetki mogą stać się tak nietuzinkowymi książkowymi bohaterami. Justyna Bednarek wykazała się pomysłowością i odwagą w pisaniu tej opowieści. Zdradzę Wam po cichutku sekret – one są jak my! O tak, kochają przygody, marzą o lepszym życiu, dzielą się na różne ciekawe skarpetkowe osobniki i mają wiele ukrytych talentów. I uwierzcie mi zapałacie do nich wielką sympatią wraz z waszymi dziećmi. Dodatkową rekomendacją niech będzie dla fakt, że książka zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą "Przecinek i Kropka" 2015.

Ocena: 6/6
czytaj więcej
©Domowa Księgarnia
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć