Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-19% 19.92 zł
22.51 zł
24.65 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.

Recenzje blogerów
Ta książka to nieodłączny element składający się na wieczorny rytuał usypiania Testerki Książek. Od czterech miesięcy audiobook o przygodach skarpetek jest odtwarzany każdego wieczoru. Pomiędzy Testerką Książek a skarpetkami natychmiast zaiskrzyło. Czy nad morzem, czy w górach skarpetki muszą być i koniec.

Nic w tym dziwnego. Historia jest idealnie skrojona dla małego czytelnika. Śmieszy i bawi, zajmuje czas. Uczy walczyć o małe i duże marzenia. Nigdy przypuszczałabym, że skarpetki mogą stać się tak nietuzinkowymi książkowymi bohaterami. Justyna Bednarek wykazała się pomysłowością i odwagą w pisaniu tej opowieści. Zdradzę Wam po cichutku sekret – one są jak my! O tak, kochają przygody, marzą o lepszym życiu, dzielą się na różne ciekawe skarpetkowe osobniki i mają wiele ukrytych talentów. I uwierzcie mi zapałacie do nich wielką sympatią wraz z waszymi dziećmi. Dodatkową rekomendacją niech będzie dla fakt, że książka zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą "Przecinek i Kropka" 2015.

Ocena: 6/6
©Domowa Księgarnia
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć