ebook Angielski na poziomie. Kurs dla średnio zaawansowanych - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielski na poziomie. Kurs dla średnio zaawansowanych - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Z Lingo uczysz się na poziomie!

Całościowy kurs dla tych, którzy chcą utrwalić, pogłębić i udoskonalić znajomość języka angielskiego. Audio zawiera ponad 100 minut nagrań z udziałem profesjonalnych lektorów. Do wszystkich tekstów, dialogów i słownictwa podane są tłumaczenia. Dzięki korzystaniu z audiobooka w różnych sytuacjach nauczysz się języka ze słuchu. Powtarzanie za lektorem jest jedną ze skuteczniejszych metod przyswajania języka. W dialogach lektorzy operują współczesnym, potocznym słownictwem.

Konsultacja językowa brytyjskich lektorów uczących w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Poziomy A2, B1 i B2 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy


Potrafisz posługiwać się językiem angielskim tylko w prostych sytuacjach i nie chcesz na tym poprzestać? Twoim celem jest udoskonalenie umiejętności, poszerzenie wiedzy, nabranie językowej pewności siebie i płynności? Kurs Lingo jest właśnie dla Ciebie!
"Angielski na poziomie" jest kontynuacją popularnego kursu Lingo "Angielski raz a dobrze", a także świetną powtórką dla wszystkich tych, którzy mają już opanowane podstawy języka angielskiego.

Angielski na poziomie. Kurs dla średnio zaawansowanych - audiobook od Gabriela Oberda możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć