ebook Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 12.85
18.90 zł
12.85 zł
Inne proponowane

Kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu

Zaczynając naukę języka obcego na pewno warto od razu próbować mówić. Podstawowe zdania, proste słowa. Chodzi o to, aby od razu oswajać się z konwersacją. Nauka każdego języka zmierza do tego, aby móc się nim porozumiewać w codziennych sytuacjach. Kurs angielskiego dla początkujących obejmuje 64 tematy do codziennej konwersacji. To 120 przykładowych sytuacji doskonalących wypowiadanie się. Audiobook zakłada przyswojenie ponad 1000 słów, zwrotów i pełnych zdań. Wszystkie wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, z dodatkowym słowniczkiem. Bardzo ułatwia to korzystanie z audiobooka. Pozwala szybko opanować i utrwalić, słownictwo. Efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.

Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających naukę, jak również tych, którzy chcą poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nowość! Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” podczas słuchania lekcji tekst nagrania może być wyświetlany na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera.

Poziom: początkujący / podstawowy

Angielski na mp3. Konwersacje dla początkujących - audiobook od Dorota Guzik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć