ebook Emma - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 492724)

Emma - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Emma to sympatyczna młoda dama, której życie upływa na swataniu znajomych. Pochłonięta sprawami innych, nie zauważa jednak, że sama może stracić szansę na wielką miłość.

Tytułowa bohaterka „Emmy” to wykształcona panna z wyższych sfer. Monotonię życia na prowincji urozmaica sobie łączeniem w pary osób z najbliższego otoczenia. Kiedy udaje jej się wydać za mąż swoją guwernantkę, postanawia pomóc również pannie Harriet Smith. Jak jednak nakłonić młodą damę, żeby zainteresowała się odpowiednim kandydatem? Jak sprawić, żeby ten mężczyzna zakochał się właśnie w pannie Smith? Rozpoczyna się komedia pomyłek. Wplątani w grę uczuć, pozorów i oszustw, ucierpią nie tylko przyjaciele swatki. Także sama Emma utrzymująca, że nigdy nie wyjdzie za mąż, ulegnie sile miłości.
Scenerią romantycznych przygód jest angielska wieś z początku XIX w. Bohaterowie spędzają czas na towarzyskich spotkaniach, wystawnych obiadach i spacerach. Obowiązujące konwenanse nie pozwalają im na otwarte okazywanie uczuć. Dlatego wszyscy coraz bardziej gubią się w sieci nieporozumień.
Nikt tak jak Jane Austen nie potrafił przedstawić angielskiej klasy ziemiańskiej. Jej romanse oczarowują niespiesznym tempem życia prowincji. Zachwycają celnymi i ironicznymi komentarzami. Realizm postaci i otoczenia zapoznaje zaś z pełnym uroku, należącym już do przeszłości światem.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

 

Emma - audiobook od Jane Austen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć