ebook Głowa Meduzy. Mity greckie dla dzieci - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Głowa Meduzy. Mity greckie dla dzieci - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 12.45
12.45 zł
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
15.93 zł Lub 14.34 zł
18.14 zł Lub 16.33 zł
13.05 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kim była Chimera? Kto dosiadał Pegaza? Czym jest paniczny strach? Mity greckie to niezwykle barwne historie, które zaciekawią każdego – nawet najwybredniejszego – najmłodszego wielbiciela literatury.

Seria „Mity Greckie dla Dzieci” to cykl arcyciekawych audiobooków. Dzięki nim najmłodsi miłośnicy literatury poznają najważniejsze historie starożytnego świata, antycznych bogów i herosów, którzy zmagali się ze straszliwymi potworami, takimi jak Meduza czy Chimera. Mity greckie to także źródło wiedzy o dawnych wierzeniach i wyobrażeniach ludzi, którzy stworzyli jedną z najwspanialszych cywilizacji na świecie.Dzieci potraktują te historie przede wszystkim jako niezwykłe opowieści, które od tysiącleci rozpalały ludzką wyobraźnię. Nie brakuje w nich odważnych bohaterów, wielkich namiętności, zapierających dech w piersiach przygód, potworów do pokonania i pięknych skrzydlatych koni. Mamy pewność, że są to podania na najwyższym poziomie – sprawdzone przez pokolenia i niezwykle mocno zakorzenione w naszej kulturze.Mity greckie w wersji znanego autora literatury dla dzieci Grzegorza Kasdepkego i w interpretacji świetnej aktorki Grażyny Barszczewskiej przeznaczone są dla najmłodszych, ale rodzice na pewno z chęcią posłuchają ich razem z swoimi dziećmi.

Głowa Meduzy. Mity greckie dla dzieci - audiobook od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć